+370 603 34990 info@victoriaservice.lt
R

Vietiniai pervežimai UK

R

Logistikos terminalas UK

R

Perkrovimo – pakrovimo paslaugos

R

Krovinių gabenimas EU

R

Logistikos paslaugos EU

R

Sandėliavimo paslaugos

Kryptingai ir stabiliai dirbanti transporto įmonė. Krovinių bei siuntų pervežimo srityje dirbame nuo pat įmonės įkūrimo. Per tą laiką įgyta patirtis ir suburtas profesionaliai bei atsakingai dirbantis kolektyvas leidžia savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas. Mūsų komandos patirtis ir profesionalumas, įsipareigojimas atsakingai organizuoti, vykdyti, kontroliuoti darbus, suteikti tikslią ir būtiną su transportavimu susijusią informaciją, mūsų Klientams ir mums leidžia kartu džiaugtis pasiektu rezultatu. Aukšta teikiamų paslaugų kokybė, prisiimtų įsipareigojimų vykdymas, lankstumas lėmė, kad jau eilę metų savo krovinius ir siuntas patiki mums ir didžiosios Lietuvos įmonės, ir tarptautinės kompanijos.

Reikiamos investicijos į naujas transporto priemones ir technologijas užtikrina teikiamų paslaugų kokybę ir efektyvumą. Tai sukuria konkurencinį pranašumą mums ir mūsų klientams. Visas transporto parkas registruotas Lietuvoje, aprūpintas naujausiomis krovinio saugumą užtikrinančiomis priemonėmis, užtikrina greitą ir saugų įvairių krovinių gabenimą. Mūsų transporto priemonėse vykdomų pervežimų kontrolei naudojama šiuolaikinė transporto kontrolės sistema, kuri leidžia gauti tikslią informaciją apie automobilio judėjimą, jo buvimo vietą, kontroliuoti vežamų krovinių temperatūrą, durų atidarymą bei užtikrinti vežamo krovinio saugumą. Vežami kroviniai yra drausti vežėjų civilinės atsakomybės draudimu.

Šiuo metu krovinius vežame į Vakaru Europos valstybes (Ispaniją, Prancūziją, Olandiją, Belgiją, Didžiąją Britaniją, Vokietiją, Italiją, Austriją, Lenkiją, Graikiją, Latviją, Estiją, ir kt.), bet tuo neapsiribojame, esame atviri Jūsų pasiūlymams krovinių vežimui visoje Europoje ir Skandinavijos šalyse.

Šiuo metu savo veikloje eksploatuojame įvairias krovinines transporto priemones:

  • mikroautobusai iki 1,8 tonų keliamosios galios;
  • sunkvežimiai iki 3 tonų keliamosios galios;
  • sunkvežimiai iki 9 tonų keliamosios galios;
  • autotraukiniai iki 24 tonų keliamosios galios.

Papildomai klientams teikiame krovinių sandėliavimo, krovinių pakrovimo ir iškrovimo paslaugas. Be sandėliavimo ir krovos darbų terminale teikiame ir krovininių  automobilių parkavimo paslaugas savo įmonės teritorijoje.

Turite klausimų, rašykite mums!!!

Susisiekti